»Liceul Teoretic Panait Cerna«


    PARIURI SPORTIVE

    Distribuiţi
    avatar
    rooney

    Mesaje : 154
    Data de inscriere : 30/08/2009
    Varsta : 27
    Localizare : BRAILA

    PARIURI SPORTIVE

    Mesaj  rooney la data de Dum Sept 06, 2009 5:31 am

    Tare mult imi va placea acest topic.Vom vorbi despre meciurile din mai multe sporturi pe care dumneavoastra ati pariat.
    Eu de exemplu pariez la StanleyBet.
    »http://www.stanleybet.ro/«


    avatar
    rooney

    Mesaje : 154
    Data de inscriere : 30/08/2009
    Varsta : 27
    Localizare : BRAILA

    Re: PARIURI SPORTIVE

    Mesaj  rooney la data de Dum Sept 13, 2009 4:12 pm

    Postul de sus e ca o reclama pt cei care pariaza. Acum voi invepe un nou concurs:

    Reguli:

    *Pronosticurile se fac sub forma: 1 , X , 2 , 1X , X2 , 12 .
    *Pentru pronosticurile corecte de forma: 1 , X , 2 se acorda 2 puncte.
    *Pentru pronosticurile corecte de forma: 1X , X2 , 12 se acorda cate 1 punct.
    *Posturile se fac pana la inceperea primului meci din etapa respectiva.
    *NU aveti voie sa EDITATI posturile !!!
    *Voi posta etapele de la a 7-a pana la a 17-a.
    *»CEL CARE VA STRANGE CELE MAI MULTE PUNCTE VA PRIMI RANGUL SI GRUPUL DE MODERATOR«
    .

    PROGRAMUL LIGII 1 ROMANIA TUR 2009-2010


    Etapa a VII-a (19 septembrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – Politehnica Iaşi
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Gloria Bistriţa
    CFR Cluj – FC Braşov
    FC Ploieşti – Unirea Alba Iulia
    FC Vaslui – FC Timişoara
    Universitatea Craiova – Rapid
    Oţelul Galaţi – FC Argeş
    Steaua – Pandurii Târgu Jiu
    Dinamo – Unirea Urziceni

    Etapa a VIII-a (26 septembrie)

    Rapid – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
    FC Timişoara – Universitatea Craiova
    Unirea Urziceni – FC Ploieşti
    Politehnica Iaşi – Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Braşov – Steaua
    Gloria Bistriţa – CFR Cluj
    Pandurii Târgu Jiu – Oţelul Galaţi
    FC Argeş – Dinamo

    Etapa a IX-a (3 octombrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – FC Timişoara
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Rapid
    CFR Cluj – Politehnica Iaşi
    FC Vaslui – FC Ploieşti
    Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
    Oţelul Galaţi – FC Braşov
    Steaua – Gloria Bistriţa
    FC Argeş – Unirea Urziceni
    Dinamo – Pandurii Târgu Jiu

    Etapa a X-a (17 octombrie)

    Rapid – CFR Cluj
    Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea de Argeş
    FC Timişoara – Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Ploieşti – Universitatea Craiova
    Unirea Urziceni – FC Vaslui
    Politehnica Iaşi – Steaua
    FC Braşov – Dinamo
    Gloria Bistriţa – Oţelul Galaţi
    Pandurii Târgu Jiu – FC Argeş

    Etapa a XI-a (24 octombrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – FC Ploieşti
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Unirea Alba Iulia
    CFR Cluj – FC Timişoara
    Universitatea Craiova – FC Vaslui
    Oţelul Galaţi – Politehnica Iaşi
    Steaua – Rapid
    Pandurii Târgu Jiu – Unirea Urziceni
    FC Argeş – FC Braşov
    Dinamo – Gloria Bistriţa

    Etapa a XII-a (31 octombrie)

    Rapid – Oţelul Galaţi
    Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
    FC Timişoara – Steaua
    FC Ploieşti – Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Vaslui – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
    Politehnica Iaşi – Dinamo
    FC Braşov – Pandurii Târgu Jiu
    Gloria Bistriţa – FC Argeş

    Etapa a XIII-a (7 noiembrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – Universitatea Craiova
    Ceahlăul Piatra Neamţ – FC Vaslui
    CFR Cluj – FC Ploieşti
    Oţelul Galaţi – FC Timişoara
    Steaua – Unirea Alba Iulia
    FC Braşov – Unirea Urziceni
    Pandurii Târgu Jiu – Gloria Bistriţa
    FC Argeş – Politehnica Iaşi
    Dinamo – Rapid

    Etapa a XIV-a (21 noiembrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – Unirea Urziceni
    Rapid – FC Argeş
    Unirea Alba Iulia – Oţelul Galaţi
    FC Timişoara – Dinamo
    FC Ploieşti – Steaua
    FC Vaslui – CFR Cluj
    Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Politehnica Iaşi – Pandurii Târgu Jiu
    Gloria Bistriţa – FC Braşov

    Etapa a XV-a (28 noiembrie)

    Ceahlăul Piatra Neamţ – Internaţional Curtea de Argeş
    CFR Cluj – Universitatea Craiova
    Oţelul Galaţi – FC Ploieşti
    Steaua – FC Vaslui
    Unirea Urziceni – Gloria Bistriţa
    FC Braşov – Politehnica Iaşi
    Pandurii Târgu Jiu – Rapid
    FC Argeş – FC Timişoara
    Dinamo - Unirea Alba Iulia

    Etapa a XVI-a (5 decembrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – CFR Cluj
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Unirea Urziceni
    Rapid – FC Braşov
    Unirea Alba Iulia – FC Argeş
    FC Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
    FC Ploieşti – Dinamo
    FC Vaslui – Oţelul Galaţi
    Universitatea Craiova – Steaua
    Politehnica Iaşi – Gloria Bistriţa

    Etapa a XVII-a (12 decembrie)

    CFR Cluj – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Oţelul Galaţi – Universitatea Craiova
    Steaua – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Urziceni – Politehnica Iaşi
    FC Braşov – FC Timişoara
    Gloria Bistriţa – Rapid
    Pandurii Târgu Jiu – Unirea Alba Iulia
    FC Argeş – FC Ploieşti
    Dinamo – FC Vaslui
    avatar
    rooney

    Mesaje : 154
    Data de inscriere : 30/08/2009
    Varsta : 27
    Localizare : BRAILA

    Re: PARIURI SPORTIVE

    Mesaj  rooney la data de Dum Sept 13, 2009 4:18 pm

    Etapa a VII-a (19 septembrie)

    Internaţional Curtea de Argeş – Politehnica Iaşi
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Gloria Bistriţa
    CFR Cluj – FC Braşov
    FC Ploieşti – Unirea Alba Iulia
    FC Vaslui – FC Timişoara
    Universitatea Craiova – Rapid
    Oţelul Galaţi – FC Argeş
    Steaua – Pandurii Târgu Jiu
    Dinamo – Unirea Urziceni!!

    Continut sponsorizat

    Re: PARIURI SPORTIVE

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Acum este: Lun Dec 17, 2018 10:21 pm